Kontakt oss

Administrasjon holder åpent mandag til fredag fra kl. 08.30 til 16.00 hele året.

Besøksadresse:

Blaafarveværket
Koboltveien 11
3340 Åmot i Modum

Telefon: 32 77 88 00 

Postadresse:

Blaafarveværket
Magnesittbakken 25
3370 Vikersund

Epost: info@blaa.no; vi svarer på e-post i kontortiden mandag-fredag kl. 08.30-16.00.

www.facebook.com/blaafarveverket
Følg Blaafarveværket - også på facebook.

Museet har egne åpningstider, klikk her for å se.

Kontakt oss

Tone Sinding Steinsvik

Adm. og kunstnerisk direktør

E-post: tone@blaa.no
Tlf: 32 77 88 01 / 971 62 771

Helle Mikkelsen

Markeds- og informasjonssjef

E-post: helle@blaa.no
Tlf: +47 32 77 88 02

Rita Thu (80 %)

Regnskap og lønn

E-post: rita@blaa.no
Tlf: 32 77 88 04

Sverre Følstad

Kunstfaglig medarbeider

E-post: sverre@blaa.no
Tlf: 32 77 88 11 / 95 76 76 91

Sandra Lorentzen

Kurator (prosjekt til 30.06.18)

E-post: sandra@blaa.no
Tlf: 32 77 88 12

Christian Haugen

Markeds- og informasjonsmedarbeider

E-post: christian@blaa.no
Tlf: 32 77 88 13

Lasse Hermansen Bjørnland

Museumspedagog

E-post: lasse@blaa.no
Tlf: 32778814

Therese Kristiansen

Bookingansvarlig

E-post: therese@blaa.no
Tlf: 32 77 88 22

Laila Berger (70 %)

Husøkonom

E-post: laila@blaa.no
Tlf: 32 77 88 24

Carry Conrad (80 %)

Kokk - Avdelingsleder

E-post: info@blaa.no
Tlf: 32 77 88 40

Jan-Vidar Grimnes

Vaktmester

E-post: info@blaa.no
Tlf: 32 77 88 00

Ola Støvern

Medarbeider drift

E-post: info@blaa.no
Tlf: 32 77 88 00

Eva Iversen

Økonomi- og administrasjonsmedarbeider - 40 %

E-post: eva@blaa.no
Tlf: 32 77 88 03

Trine Støkket (60 %)

Kjøkkenmedarbeider


Tlf: 32 77 88 40

3340 Åmot i Modum Tlf. 32 77 88 00 - info@blaa.no    © Blaafarveværket 2010